2 Ağustos 2017 Çarşamba

Ben Yandım Siz Yanmayın, Aman Ha Sakın Kanmayın

SİGNAL WHİTE NOW TOUCH

Yukarıda ismi geçen ürün bir diş makyaj ürünüdür. Televizyonda reklamını görüp hemen vurulduğum, acaba nerede bulabilirim diye Google amcaya sorduğum, ünlü bir markette bulduğum ama aldığıma pişman olduğum bir üründür kendileri.

Önceki yazımda da bahsettiğim gibi, bir ürünü almadan önce hakkında bir çok araştırma yapar mutmain olduktan sonra alırım. Ama bu sefer öyle olmadı. Çünkü dişlerimden çektiğim kadar başka şeyden çekmedim diyebilirim. Herkesten daha fazla bakım yapmama rağmen dişlerimin durumu pek iç açıcı değil. Bu nedenle söz konusu alanda çıkan her yeniliğe hevesleniyor ve hiç düşünmeden deniyorum. 

Signal'in malum ürünü televizyon reklamlarında dişleri anında beyazlatma garantisi sunan bir ürünmüş gibi lanse ediliyor. Bir kez kullanın ve dişleriniz bembeyaz olsun. Sihir gibi bir şey :) Sonra markete gidiyorsunuz, fiyatını öğreniyorsunuz. Tam 49.90 TL. Uff fiyatı da amma çok. Kesin mükemmel bir ürün, adamlar sonunda yapmış, diyorsunuz. Ama yapmamış. Bunu kullanınca anlıyorsunuz.

Ürünü bir hevesle alıyor paranızı içiniz acıya acıya tezgahtara veriyorsunuz. Eve dönüp paketi açtığınızda harika bir ambalaj ile karşılaşıyorsunuz. Görüntüden resmen kalite akıyor. Meğer 49.90'nın 49 lirasını ambalaj için alıyorlarmış, bunu çok sonra fark ediyorsunuz. Paketin içeriğine bakınca kalem görünümlü, oje kokulu, sulu boya yapılı, bir acayip şeyle karşılaşıyorsunuz. Bu şeyi dişlerinize sürüp kuruyana kadar beklemenizi istiyorlar sizden. Bir buçuk iki dakika bekledikten sonra kuruyan ve dişlerinizin üzerinde bir tabaka oluşturan şeyin renginin beyaz olduğu doğru ama dişleri beyazlattığı filan külliyen yalan. Zaten dişlerinizde bir tabaka gibi görünen bu şey dokunur dokunmaz da çıkan bir şey. Oje gibi kalıcı ve kapatıcı değil. 

Alırken kullandıkça dişleri beyazlatan bir macun gibi düşündüğüm şeyin kalitesiz bir makyaj ürünü olduğuna mı yanayım, bu şeye elli lira verdiğime mi? Ben yandım siz yanmayın, aman ha sakın reklamlara kanmayın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Terörist Hıristiyanlar!