29 Eylül 2017 Cuma

Sivri Sineklere Ölüm!!!

Hayat mottosu "yaratılanı yaratandan ötürü sevmek" olan bendeniz son bir haftadır "sivrisineklere ölüm" sloganını hayat felsefem yapmaya karar verdim. 

Efendim, bir insanın serçe parmağının eklemine yakın yerinden tut da yanağı ile elmacık kemiği arasındaki bölgeye kadar ne kadar saçma noktası varsa oralarından sivrisinekler tarafından ısırılması nedir ya!!

Bir kaç gündür psikopat bir sivrisinek sürüsünün planlı ve sistemli olarak yürüttükleri kan emme eylemlerinin bir numaralı mağduru statüsü ile bu satırları kaleme alıyorum. Mütemadiyen "erkekseniz teker teker gelin laaan" diye diye gecenin yarılarında uyanıyorum. Ama kendileri beşer beşer gelmekte ısrar ediyorlar. Eee biz de beşeriz, yeri gelir şaşarız. Bende de bardak taştı. Kıyamadığı için evinde örümcek besleyen insan kişisinin artık her gece en az beş leşi var. Ama öldür öldür bitmiyorlar..

Tez zamanda belediye ile güçlerimizi birleştirip bu azılı çeteye karşı ortak hareket eylemi planlamalı ve yürütmeliyiz. Bunun başka çıkar yolu yok. Buradan sesleniyorum, Eeeyyy sayın belediye yetkilileri, kimyasal ilaçlarınızı da alın gelin! Sivrisinekleri beraber yok edelim!

1 yorum:

 1. Nabrut Fıdıllıoğlu6 Ekim 2017 01:24
  Ya beni de bir böcek ısırıyor, görsem korkarım kesin. Sivrisinek daha masum bence :D


  Semavî Saltanat10 Ekim 2017 23:24
  her insanın geceleri uyurken yılda 500 e yakın böcek yuttuğunu öğrendikten sonra durum iyice trajik bir hal aldı. Düşünsene ben en azından sivrisinek yutuyorum, senin ne yuttuğun bile belli değil :)))

  (yanlışlıkla yorumunu sildim özür dilerim)

  YanıtlaSil

Google+ Followers