Ana içeriğe atla

www.evdekaldim.com.tr


Ne çok evde kalmış kız var yaaa...
Üç tarafı evde kalmış kızlarla çevrilmiş bir evde kalmış kız adasıyım ben.
Evet doğru ben de evde kaldım ve bu evin kalabalık olduğundan da haberdardım. Ama bu kadarına pes doğrusu.. Elini sallasan evde kalmış kıza çarpıyorsun. 

Bu piyasada cari açık hat safhada, enflasyon tavan yapmış. İthal alımların etkisi büyük tabi. Gözler merkez bankasında. Her an devalüasyon olabilir. Aksi takdirde bir isyan hareketi beklenmekte. Sonucu ihtilale kadar varır denmekte. Sıkıntı büyük diyorum anlasana!!!

Evde kalmış kızları nasıl tanımlarız?

-Kısmetlerini beğenmeyip kendilerini beğenmekle suçlanırlar.
-Migren bu türün bulaşıcı hastalığıdır.
-Her daim canları sıkkın, moralleri gereksiz bozuktur.
-Etrafa yalancı gülücükler saçarlar.
-Her sakallıya potansiyel koca diye bakarlar.
-Yaş kriterlerini esnetmişlerdir. (-10/sabit yaş/+10)
- Kariyer planları yaparlar. (yüksek, master, doktora artık Allah ne verdiyse)
- Psikologları vardır. (500 lira alıp her şey nasip kısmet diyerek postalandıkları..)
- Bir de "after therapy"leri vardır. Terapistlerine, hesap cüzdanlarını gözlerini kırpmadan veren bu insancıklar, terapide yaşadıklarını en yakınlarına bedava anlatırlar. 

Karar verdim yeni bir iş kuruyorum. Esra Erol'un ekmeğini elinden alacağım. Yazık ya, çok üzüldüm bu kızlara. Hem bedava dert dinlemekten de şiştim. Yeni adresim www.evdekaldim.com.tr :)) Evde kalanlara, terapistlerine verdikleri paranın yarısını vermeleri karşılığında koca bulunur, dertlerine derman olunur :)) 

İlk etapta 2016 İlkbahar- Yaz Koca Kataloğu oluşturmayı planlıyoruz. Bu sezon hangi kocalar trend, ne tür kocalar size yakışır, hepsi ve daha fazlası bu katalogta.  Kredi kartına 9 taksit imkanı sunacağımız bu oluşumda alanında bir marka olmayı planlıyoruz. Artık terapistlere "her şeyin hayırlısı" dedikleri için 500 lira vermenize gerek yok. O parayı bize verin istediğiniz kocayı size verelim :)))

Maddi durumu yetersiz müşterilerimiz için de Outlet ürünlerimize bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Maksat eli boş çıkmayın. Üstelik hafta sonları Kargo da ücretsiz. Hadi yine iyisiniz :))
Biz Buradayız Sizi de Bekleriz..

Yorumlar

 1. Koptummmm��������
  Ayyyy Ya Rabbim bu kadar güzel anlatım olur mu ..Harikasın ����
  Aotlet ������ (B.A)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BA teşekkür ettim canısı :))

   Sil
  2. Birşey değil canısı.
   Yanlız bir ricam var
   İlk müşteri olarak beni alabilirsin. ��:)))
   (B.A)

   Sil
 2. Hocam bende elimde ki listeyi göndereyim de,bizim garibanlarıda sevindiriver.🙈👰👰💃🏃

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Müşteri velinimetimizdir. Gönderin tabi :))

   Sil
 3. Ahahhahaha:):):) evde kalmis grubuna bende giriyordum ki koseden dondum. Ama evde kalmis kiz.muamelesi gordugum dogrudur. Isin garip tarafi nisanlandiktan sonra meger pesimde kuyruk varmis benim haberim yok. Eee beni evde kalmis.kiz psikolojisine zorla sokarlarken bu adaylar neredelermis ki :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçenlerde bir arkadaşım da aynısını söyledi. Kaçan balık büyük olurmuş. Durup durup nişanlandıktan sonra akıl bulandıranlardan uzak durmak lazım. En iyisi elde olanıdır, uzakta duranı değil :))

   Sil
 4. Www.biz evlendik de başımız göğe mi erdi.com adresinden bize ulaşın kafa karışıklığınıza bir son verelim.Ne dersiniz? :) :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İLAHİYAT OKUMAK İSTEYENLERE TAVSİYELER

Malum bu hafta Lys sınavı var. Ardından üniversite tercihleri başlayacak. Adaylar heyecanlı, ne okumak istediğine yıllar önce karar verenlerin yanında hala kararsız olanlar var. 

Olur da kazara aklından "İlahiyat okusam mı acaba" diye geçiren birileri çıkar. İşte bu birileri için İlahiyat okumuş ablaları olarak acı gerçeklerden bahsedeceğim. Kararlarını bu gerçekler üzerinden yapmaları daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. 

En başta şunu söyleyeyim ki kimse benim kadar bu bölümü okumak istememiştir ve bundan sonra da istemeyecektir diye düşünüyorum. O yüzden söyleyeceklerime iyi kulak verin bence.

İlahiyat fakültesi bir çok üniversitede 5 senelik bir eğitim dönemini kapsıyor. (istisnalar var tabi) İlk sene hazırlık adı altında Arapça eğitim veriliyor. Bir de şanslıysanız Arap bir hocanız oluyor. Okulun en eğlenceli ve en rahat geçilen dönemi de bu dönem oluyor. En iyi arkadaşlıklar da bu dönemde kuruluyor.

Eğer ilahiyat okumayı göze alıyorsanız haftada 5 gün, cuma saati sohbet pr…

Koreliler Müslüman Olmak İsterse Ne olur?

Koreseverler iyi bilir ki Korelilerin çok büyük bir kısmı Ateisttir. Bunun yanında Hristiyan, Budist çok az da Müslüman olan vardır. Peki sizce Kore kültürü en çok hangi dini kabullenmeye yatkın. Yani bir din seçecek olsalardı onlara en uygun din hangisi olurdu?

Bir Müslüman Teolog adayı olmam sebebiyle bütün insanların fıtratı gereği Müslüman olmaya daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle yazımda çok objektif olabileceğimi zannetmiyorum. Ama elimden geleni yapacağım.
Kore kültürüne baktığımızda "aile"ye verilen değeri görmek mümkün. Aile bağları çok kuvvetli.
Geleneklerinde büyüklere saygı ön planda. Dürüstlüğe, çalışmaya (yani helal para kazanmaya) önem veriyorlar. Evlerine asla ayakkabı ile girmiyorlar. Sabahları erken kalkmayı tercih ediyorlar. Daha güneş doğmadan uyandıklarını görmek mümkün. (sabah namazı vaktine denk geliyor )
Evlenirken ailelerinden izin alıyorlar. Evlilik dışı ilişkiyi hoş karşılamıyorlar.
Bunun yanında alkol tüketimi çok fazla. Domuz eti ve bilumum …

İlahiyat'çı Kızların Profil Fotoğrafları

İlahiyatçı Hanımların profil fotoğrafları 5 türdür:
Bekar ve Gelenekçiler: 
Profillerini çoğunlukla çiçek böcek fotoğrafları süsler. Bazen "و " harfi kullanırlar. Son trendleri ise "hiç" yazısıdır.Bekar ve Modernistler: 
Profillerinde çoğunlukla arkası dönük fotoğrafları vardır. Bazen yüzlerini de görmek mümkündür, onda da çook uzaklara dalıp gitmişlerdir.


Nişanlı ve Gelenekçiler: 
Profil fotoğraflarında iki el görmek olasıdır. Eller bahane alyansı göstermek şahanedir.

Nişanlı ve Modernistler:
Profil fotoğraflarında genellikle müstakbel eş adayları ile beraber çekindikleri bir fotoğraf vardır.


Evliler:
Evli bayanların profili standarttır. İlahiyatçısı da doktoru da öğretmeni de ev hanımı da profilini çocuklarının fotoğrafları ile süslerler.

 :))