16 Mayıs 2016 Pazartesi

www.evdekaldim.com.tr


Ne çok evde kalmış kız var yaaa...
Üç tarafı evde kalmış kızlarla çevrilmiş bir evde kalmış kız adasıyım ben.
Evet doğru ben de evde kaldım ve bu evin kalabalık olduğundan da haberdardım. Ama bu kadarına pes doğrusu.. Elini sallasan evde kalmış kıza çarpıyorsun. 

Bu piyasada cari açık hat safhada, enflasyon tavan yapmış. İthal alımların etkisi büyük tabi. Gözler merkez bankasında. Her an devalüasyon olabilir. Aksi takdirde bir isyan hareketi beklenmekte. Sonucu ihtilale kadar varır denmekte. Sıkıntı büyük diyorum anlasana!!!

Evde kalmış kızları nasıl tanımlarız?

-Kısmetlerini beğenmeyip kendilerini beğenmekle suçlanırlar.
-Migren bu türün bulaşıcı hastalığıdır.
-Her daim canları sıkkın, moralleri gereksiz bozuktur.
-Etrafa yalancı gülücükler saçarlar.
-Her sakallıya potansiyel koca diye bakarlar.
-Yaş kriterlerini esnetmişlerdir. (-10/sabit yaş/+10)
- Kariyer planları yaparlar. (yüksek, master, doktora artık Allah ne verdiyse)
- Psikologları vardır. (500 lira alıp her şey nasip kısmet diyerek postalandıkları..)
- Bir de "after therapy"leri vardır. Terapistlerine, hesap cüzdanlarını gözlerini kırpmadan veren bu insancıklar, terapide yaşadıklarını en yakınlarına bedava anlatırlar. 

Karar verdim yeni bir iş kuruyorum. Esra Erol'un ekmeğini elinden alacağım. Yazık ya, çok üzüldüm bu kızlara. Hem bedava dert dinlemekten de şiştim. Yeni adresim www.evdekaldim.com.tr :)) Evde kalanlara, terapistlerine verdikleri paranın yarısını vermeleri karşılığında koca bulunur, dertlerine derman olunur :)) 

İlk etapta 2016 İlkbahar- Yaz Koca Kataloğu oluşturmayı planlıyoruz. Bu sezon hangi kocalar trend, ne tür kocalar size yakışır, hepsi ve daha fazlası bu katalogta.  Kredi kartına 9 taksit imkanı sunacağımız bu oluşumda alanında bir marka olmayı planlıyoruz. Artık terapistlere "her şeyin hayırlısı" dedikleri için 500 lira vermenize gerek yok. O parayı bize verin istediğiniz kocayı size verelim :)))

Maddi durumu yetersiz müşterilerimiz için de Outlet ürünlerimize bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Maksat eli boş çıkmayın. Üstelik hafta sonları Kargo da ücretsiz. Hadi yine iyisiniz :))
Biz Buradayız Sizi de Bekleriz..

9 yorum:

 1. Koptummmm��������
  Ayyyy Ya Rabbim bu kadar güzel anlatım olur mu ..Harikasın ����
  Aotlet ������ (B.A)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BA teşekkür ettim canısı :))

   Sil
  2. Birşey değil canısı.
   Yanlız bir ricam var
   İlk müşteri olarak beni alabilirsin. ��:)))
   (B.A)

   Sil
 2. Hocam bende elimde ki listeyi göndereyim de,bizim garibanlarıda sevindiriver.🙈👰👰💃🏃

  YanıtlaSil
 3. Ahahhahaha:):):) evde kalmis grubuna bende giriyordum ki koseden dondum. Ama evde kalmis kiz.muamelesi gordugum dogrudur. Isin garip tarafi nisanlandiktan sonra meger pesimde kuyruk varmis benim haberim yok. Eee beni evde kalmis.kiz psikolojisine zorla sokarlarken bu adaylar neredelermis ki :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçenlerde bir arkadaşım da aynısını söyledi. Kaçan balık büyük olurmuş. Durup durup nişanlandıktan sonra akıl bulandıranlardan uzak durmak lazım. En iyisi elde olanıdır, uzakta duranı değil :))

   Sil
 4. Www.biz evlendik de başımız göğe mi erdi.com adresinden bize ulaşın kafa karışıklığınıza bir son verelim.Ne dersiniz? :) :)

  YanıtlaSil

Google+ Followers